Wydłużenie oferty specjalnej kredytów mieszkaniowych Deutsche Bank PBC

Deutsche Bank PBC przedłużył dotychczasowe promocje kredytów mieszkaniowych do 31.01.2013roku. Jednocześnie osoby zainteresowane finansowaniem zakupu nieruchomości mogą korzystać z mniejszych marż, oraz nie ponosić kosztów prowizji z tytułu udzielenia kredytu oraz prowizji za inspekcję przedmiotu zabezpieczenia.

Do końca listopada bieżącego roku Deutsche Bank PBC wydłużył ofertę specjalną, w ramach której jest opcja skorzystania z mniejszych marż kredytów mieszkaniowych w PLN. Równolegle kredytobiorcy, którzy wezmą kredyty w polskiej walucie do 31 grudnia 2012 r, nie muszą ponosić kosztu prowizji za inspekcję nieruchomości poprzedzającą uzyskanie kredytu. Do końca roku obowiązuje też promocja Prowizja 0proc.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Na stronie Najlepszy-Kredyt.net korzystamy z plików "cookies" po to, aby dostosować stronę do preferencji odwiedzających, wyświetlać reklamy naszych partnerów, ułatwić nawigację po stronach oraz zapewnić skuteczność procedur bezpieczeństwa. Możesz zarządzać ustawieniami cookies w każdej przeglądarce