W jakim banku są najlepsze kredyty w 2014

najlepszy kredytDobry zwyczaj nie pożyczaj mówi stare polskie przysłowie. Prawdą jednak jest, że dawno minęły czasy kiedy opłacało się odkładać do skarpety i zawsze miało się w zanadrzu jakieś pieniądze. Poza tym poziom konsumpcji kiedyś i dziś to dwa zupełnie inne światy, dzień i noc. Dobra luksusowe do pewnego stopnia przestały być luksusowe, tzn., że w zasadzie trzeba je mieć. Inny problem czy nas na nie stać. Idealnym tego przykładem będzie zakup mieszkania czy domu.

Oczywiście nadal wielu Polaków mieszka z rodzicami, inną kwestią jest to, że nie jest to sytuacja akceptowana przez młode pokolenie i wielu postanawia zadłużyć się na własne M. Po okresie największego kryzysu z lat 2008-2010 powoli też wzrasta ponownie udział w rynku kredytów konsumpcyjnych m.in. na zakup sprzętu RTV AGD, wakacje, świąteczne zakupy.

W jakim banku najlepsze kredyty

Na forach internetowych często powtarza się pytanie o to w jakim banku można wziąć najlepszy kredyt? Bardzo dużo osób ufa bankom oferującym gwarancję najniższej raty, jak Alior Bank czy Millenium. W tym drugim przypadku mamy gwarancję najniższego oprocentowania. Możliwa kwota tych pożyczek to nawet 150 tysięcy złotych.

Banki zaczęły wprowadzać zasady podobne jak w pożyczkach bez BIK, a więc błyskawiczna decyzja kredytowa. Nawet w 15 minut, a poza tym pożyczki bez umów o pracę, oferta jest przygotowana dla posiadających umowę zlecenie czy umowę o dzieło. Jedynym warunkiem są regularne wpływy na konto. To ciekawe propozycje.

Popularne kredyty internetowe w banku

Podobnie jak coraz popularniejsze bankowe kredyty internetowe. Wszelkie formalności od A do Z dokonamy przez Internet. Takie produkty oferują m.in. Alior Sync , Meritum Bank czy mBank. Doceniamy to w dzisiejszych zabieganych czasach, kiedy trudno wyrwać się z pracy. Banki te kuszą niskim oprocentowaniem ok. 10%, wysokimi kwotami kredytu nawet do 200 000 złotych i minimum formalności. Jeśli nadal zastanawiacie się gdzie wziąć kredyt to możecie brać pod uwagę jeszcze jedno kryterium wyboru, a mianowicie łatwość obliczenia kosztów takiego kredytu. Praktycznie wszystkie banki zaczęły wprowadzać ten sposób mówienia o kosztach. I tak dowiadując się ile zapłacimy za każde 1000 złotych wziętego kredytu łatwo możemy przekalkulować całość. Banki oferują nam teraz bardzo szeroką gamę produktów kredytowych. Bardzo rzadko pytają też o cel. Pamiętajmy jednak, że idealnego miejsca dla wzięcia kredytu nie ma, zawsze poniesiemy koszty i zawsze takowy kredyt musimy spłacić. Sami też najlepiej podejmijmy decyzję gdzie są najlepsze kredyty bankowe.

You can leave a response, or trackback from your own site.

4 komentarze to “W jakim banku są najlepsze kredyty w 2014”

 1. Antek napisał(a):

  Jeśli ktoś wykorzystuje znana twarz w kampanii reklamowej, to może oznaczać to trzy rzeczy: albo mają coś do ukrycia i chcą wykorzystać popularność znanej postaci, aby to zamaskować lub dział marketingu ma za dużo pieniędzy, albo zwyczajnie chcą wykorzystać popularność znanej postaci.
  Ostatnio reklamy wykorzystujące znane osobistości show biznesu dotyczą głównie kampanii sieci komórkowych lub instytucji finansowych. Bank zachodni WBK jest instytucją finansową i wykorzystuje w kampanii reklamowej znaną postać – Antonio Banderasa. Która z trzech opcji, wymienionych we wstępie artykułu przyświeca bankowi? Sprawdźmy.

 2. Alicja napisał(a):

  Oferta kredytu gotówkowego BZ WBK, reklamowanego przez Hiszpana o pięknych licach, ma kilka zasadniczych zalet:
  oprocentowanie nominalne od 5,99 %,
  decyzja kredytowa w ciągu 10 minut,
  uproszczone procedury kredytowe,
  kwota kredytu do 100 000 zł w oddziałach banku oraz do 35 000 zł w placówkach
  partnerskich,
  kredyt na dowolny cel,
  bez poręczycieli,
  bez zabezpieczeń,
  okres kredytowy do 72 miesięcy,
  biorąc kredyt gotówkowy wraz z kartą kredytowa lub knotem osobistym, można liczyć, na co najmniej 40 % upustu na prowizji.
  Biorąc po uwagę powyższe parametry, jednoznacznie stwierdzamy, bank oferuje naprawdę fajny produkt kredytu gotówkowego. Szybki, tani i reklamowany przez gwiazdę. Czas jednak przejść do haczyków. Obyśmy nie zmienili zdania.

 3. Waldeks napisał(a):

  Druga wątpliwość to prowizja, a w zasadzie jej obniżka. Bank standardowo stosuje 5 % prowizji, o któąa pomniejsza kwotę wnioskowanego kredytu. Jeśli zdecydujemy się na zakup dodatkowej karty kredytowej lub konta osobistego obniżymy prowizję od 3 %. W przypadku zakupu obydwu produktów do 1 %. Zakładając, iż wnioskujemy o kredyt w wysokości 10 000 zł, standardowa prowizja wyniesie 500 zł, przy zakupie karty lub konta 300 zł, przy obydwu produktach 100 zł. Pojawia się pytanie, czy koszty użytkowania kart kredytowej lub konta, zwyczajnie się zwrócą?

 4. Adam napisał(a):

  Miesięczny koszt prowadzenia konta osobistego Wydajesz & Zarabiasz Plus to 20 zł plus opłata za kartę debetową 3 zł. Standardowe umowy rachunku osobistego podpisywane są na okres dwuletni. Z prostej arytmetyki, wychodzi wydatek 552 zł za samą obsługę konta. Do tego dochodzą koszty przelewu, opłaty, etc. Radzimy, zatem dokładnie sobie to wszystko przekalkulować. Więcej o koncie Wydajesz & Zarabiasz Plus znajdziecie na mniejszej stronie w oddzielnym artykule. Zapraszamy do lektury.

Leave a Reply

Na stronie Najlepszy-Kredyt.net korzystamy z plików "cookies" po to, aby dostosować stronę do preferencji odwiedzających, wyświetlać reklamy naszych partnerów, ułatwić nawigację po stronach oraz zapewnić skuteczność procedur bezpieczeństwa. Możesz zarządzać ustawieniami cookies w każdej przeglądarce