Najlepszy kredyt samochodowy 2014 – porównujemy oprocentowanie w bankach

kredyt samochodowyKredyt samochodowy w nie tylko w przypadku firm, ale i dla klientów indywidualnych bywa doskonałym sposobem na zakupienie własnych czterech kółek. Dzięki niemu nasz wymarzony samochód szybko trafi do prywatnego garażu, a odpowiednie zabezpieczenia takiego kredytu sprawiają, ze jest on niezwykle bezpieczny dla banku, a korzystny dla nas jako klientów. To właśnie dzięki bezpieczeństwu w postaci zabezpieczeń taki kredyt jest tańszy niż kredyt klasyczny, czyli gotówkowy.

Najlepszy kredyt samochodowy 2014

Wykonaliśmy symulację dla kredytu na okres 60 miesięcy i kwotę 70.000 zł na nowy samochód. W symulacji przyjęliśmy, że nie posiadamy żadnego wkładu własnego, zatem wnioskujemy o całkowitą kwotę 70.000 zł. Sprawdzonych zostało kilkanaście banków spośród działających na terenie kraju. Z przyczyn oczywistych skupiliśmy się jedynie na oprocentowaniu rzeczywistym (RRSO). Oto najlepsze oferty, jakie udało się nam uzyskać.

  • 1. Volksvagen bank – 6,17 % w skali roku, Rata w wysokości 1353 zł. Prowizja 5%.

  • 2. mBank – 6,37 % w skali roku. Rata w wysokości 1359 zł. Prowizja 1%.

  • 3. Santander Consumer Bank – 8,33% w skali roku. Rata w wysokości 1420 zł. Prowizja 2%

W zestawieniu również bardzo wysoko znalazły się banki takie jak BNP Paribas, GetIn Bank, oraz Reiffeisen Polbank. W przypadku jednak wszystkich banków, zarówno tych wygrywających w zestawieniu, jak i tych, które znalazły się poza nim musimy zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Na przykład w przypadku mBanku obniżenie marży będzie możliwe jedynie w przypadku, gdy posiadać będziemy produkty tego banku takie jak konto osobiste. W innych wypadkach niestety prowizja wyniesie 3%.

W przypadku chęci skorzystania z takich kredytów warto jest na kilka miesięcy przed zaciągnięciem pożyczki samochodowej skorzystać z doradcy finansowego, który za nas przejrzy wszystkie dostępne oferty na daną chwilę. Na koniec dobra informacja. W roku 2014 będzie nam zdecydowanie łatwiej o zaciągnięcie kredytów, zwłaszcza na nowe pojazdy, aniżeli w poprzednich latach. Rząd stworzył odpowiednie plany wsparcia w tym kierunku, by pobudzić sprzedaż nowych samochodów. Może być to zatem dobra okazja do nabycia wymarzonego samochodu.

Na koniec małe video o kredytach samochodowych:

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Najlepszy kredyt samochodowy 2014 – porównujemy oprocentowanie w bankach”

  1. janusz napisał(a):

    Myślisz od dłuższego czasu nad zmianą samochodu? Wszystkie marzenia są do spełnienia, wystarczy tylko wziąść odpowiedni kredyt. Wybór który czy jaki jest najlepszy kredyt na samochód nie jest prostym wyborem dlatego stworzyliśmy specjalnie ten serwis w którym prezentujemy porównanie kredytów. Za naszym zupełnie darmowym pośrednictwem możesz samodzielnie wybrać np. najlepszy kredyt samochodowy, który pozwoli Ci spełnić Twoje marzenia o nowym samochodzie. Ze swojej strony polecam bnp paribas lub santander consumer bank.

Leave a Reply

Na stronie Najlepszy-Kredyt.net korzystamy z plików "cookies" po to, aby dostosować stronę do preferencji odwiedzających, wyświetlać reklamy naszych partnerów, ułatwić nawigację po stronach oraz zapewnić skuteczność procedur bezpieczeństwa. Możesz zarządzać ustawieniami cookies w każdej przeglądarce