Kredyty 2014 porównanie

najlepsze kredytyW nowym roku zmieniło się sporo przepisów odnośnie udzielania kredytów, zwłaszcza w przypadku kredytów hipotecznych. Można powiedzieć, że podobnie jak z każdym nowym rokiem, o kredyt będzie niestety również w 2014 roku znacznie trudniej niż w poprzednim.
Wynika to z faktu konieczności posiadania kapitału własnego od nowego roku. W przypadku mniejszych kredytów zmiany będą raczej kosmetyczne i niezauważalne, zwłaszcza że z początkiem nowego roku jak zwykle większość banków przygotowało promocje noworoczne, oraz nowe strategie, dzięki czemu klienci nadal mają niesamowicie duży wybór.

Zestawienie kredy 2014

W zestawieniu wzięliśmy pod uwagę kilkanaście najpopularniejszych banków, które działają na terenie naszego kraju. Wyniki dla kwoty 30.000 zł i 36 miesięcy spłaty są niesamowicie zaskakujące. Wynika z nich bowiem jasno, że nowy 2014 rok w przypadku małych kwot kredytów może być przełomem. Zwróciliśmy uwagę oczywiście na RRSO, czyli najważniejszy w przypadku kredytu wskaźnik. Realna Roczna Stopa Oprocentowania zazwyczaj znacznie różni się od oprocentowania nominalnego, dlatego też skupiliśmy się wyłącznie na RRSO.

  • Na 1 miejscu znalazł się Deutsche Bank. Wspominany kredyt, to RRSO na poziomie 11,94% w skali roku. Produkt „Taniej być nie może” nie bez powodu został przez strategów tego banku właśnie w taki sposób nazwany. To najkorzystniejsza w nowym roku oferta przy zakładanej kwocie. Rata miesięczna wyniesie zaledwie 986 zł. 5% prowizji nie psuje tej oferty. Nadal pozostaje najtańsza.
  • Na 2 miejscu w naszym rankingu znajduje się „Superszybka pożyczka” ING Banku Śląskiego. RRSO w przypadku naszej symulacji wyniosło 17,23% w skali roku. Brak prowizji jest atutem, jednak ostateczna rata miesięczna i tak jest mniej korzystna i wynosi 1054 zł.
  • Na 3 miejscu uplasował się GetIn Bank i jego „Kredyt gotówkowy”. Rata w wysokości 1074 zł, oraz 6% prowizji nie brzmi zachęcająco, ale bank ten posiada szereg promocji i możliwości tańszych rozwiązań dla swoich stałych klientów. RRSO 18,77% pomimo swojej wysokości stawia GetIn na podium w naszym zestawieniu.

Najlepsza oferta kredytu naszym zdaniem

W tym roku jednak zdecydowanie niesamowicie korzystną ofertę przygotował dla swoich klientów Deutsche Bank. Jest to oferta niesamowicie korzystna finansowo, co sprawia, że w rankingu zajął 1 miejsce pozostawiając w dalekim tyle pozostałe znane banki. Pamiętajmy jednak, że konkurencja nie śpi i na bieżąco sprawdzajmy najświeższe oferty banków. Porównuj kredyty 2014 roku, gdyż te mogą zmieniać się każdego miesiąca, tygodnia, a nawet dnia.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Na stronie Najlepszy-Kredyt.net korzystamy z plików "cookies" po to, aby dostosować stronę do preferencji odwiedzających, wyświetlać reklamy naszych partnerów, ułatwić nawigację po stronach oraz zapewnić skuteczność procedur bezpieczeństwa. Możesz zarządzać ustawieniami cookies w każdej przeglądarce