Kredyt hipoteczny w parze od Eurobanku

Ostatnia propozycja kredytowa eurobanku to odpowiedź na zakończenie programu “Rodzina na swoim”.

W eurobanku nie tylko małżonkowie mają szanse na uzyskanie bogatszej oferty kredytu hipotecznego. Wystarczy połączyć swoje dochody z drugą osobą, niekoniecznie małżonkiem, aby uzyskać promocyjną marżę już od 1,11%. Również osoby posiadające, które mają więcej niż jedno źródło dochodów, mogą samodzielnie wnioskować o kredyt z nowej promocyjnej oferty.

Biorąc kredyt w parze lub wykazując samodzielnie co najmniej dwa źródła dochodów, uzyskamy wyższą kwotę kredytu i promocyjną marżę nawet 1,11%.

Osoby, które otrzymały kredyt mogą przeznaczyć tę sumę na zakup mieszkania lub na refinansowanie kredytu mieszkaniowego z innego banku. Raz w roku mają prawo skorzystać z wakacji kredytowych, czyli zawieszenia spłaty części kapitałowej raty kredytu. Po upływie 3 lat istnieje możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez dodatkowej prowizji.

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Kredyt hipoteczny w parze od Eurobanku”

  1. Tabun napisał(a):

    Oferty bankowych produktów w reklamach wyglądają nader zachęcająco i darmowo. Mało tego pozwalają nam zarobić dodatkową pensję. Ponieważ jesteśmy sceptycznie nastawieni do każdej reklamy, która przewinie się przed naszymi oczami postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się każdej ofercie.
    Każda ofertę podaliśmy dokładniej analizie. Przeczytaliśmy skrupulatnie Tabelę prowizji i opłat każdego banku. Przejrzeliśmy wszystkie regulaminy. Poszperaliśmy po forach internetowych i blogach tematycznych. Wszystko po to, aby poznać od podszewki każdy produkt bankowy.

Leave a Reply

Na stronie Najlepszy-Kredyt.net korzystamy z plików "cookies" po to, aby dostosować stronę do preferencji odwiedzających, wyświetlać reklamy naszych partnerów, ułatwić nawigację po stronach oraz zapewnić skuteczność procedur bezpieczeństwa. Możesz zarządzać ustawieniami cookies w każdej przeglądarce