Kredyt Hipoteczny z dopłata w PKO BP z prowizją 0proc

Jeszcze tylko do 31 grudnia br jest możliwość skorzystać z preferencyjnego kredytu hipotecznego z dopłatami BGK w programie Rodzina na Swoim.

W PKO BP, w ofercie specjalnej Jesień 2012 Klienci mogą otrzymać kredyt z prowizją od 0% a także marżą od 1,2proc. Aby skorzystać z oferty specjalnej preferencyjnego kredytu hipotecznego w ramach programu Rodzina na Swoim, trzeba złożyć wniosek o udzielenie hipotecznego kredytu do końca bieżącego roku i podpisać umowę w ciągu 30 dni od daty otrzymania decyzji o uzyskaniu kredytu.

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Kredyt Hipoteczny z dopłata w PKO BP z prowizją 0proc”

  1. Bartek napisał(a):

    Uwieńczeniem naszej dociekliwości jest cykl artykułów, tudzież recenzji produktów bankowych, który mamy przyjemność zaprezentować naszym czytelnikom na niniejszej stronie. Treść każdego artykułu składa się z trzech części.
    Pierwsza pod tytułem Na pierwszy rzut oka obejmuje podstawową specyfikację produktu, czyli to co znajdziemy na stronie każdego banku. Druga część – Detektywistycznym okiem, ta bardziej intrygująca to informacje, które dotyczą produktu, a które starannie zostały ukryte na straconych banków, w zakładkach Prowizji i Opłat lub Regulaminów Produktowych, czy też Regulaminów Promocji. Trzecia część Opinie użytkowników obejmuje opinie osób, które korzystają z ów produktów. Życzymy miłej lektury ;-).

Leave a Reply

Na stronie Najlepszy-Kredyt.net korzystamy z plików "cookies" po to, aby dostosować stronę do preferencji odwiedzających, wyświetlać reklamy naszych partnerów, ułatwić nawigację po stronach oraz zapewnić skuteczność procedur bezpieczeństwa. Możesz zarządzać ustawieniami cookies w każdej przeglądarce