Kalkulator wysokości dofinansowania w programie Mieszkanie dla Młodych

W wielu polskich bankach można zaciągnąć kredyt z dopłatami budżetu Państwa. Dzięki tym kredytom, które wchodzą w skład programu „Mieszkanie dla Młodych”, wiele młodych rodzin mogło kupić własne mieszkanie. Istnieje wiele obwarowań dotyczących możliwości otrzymania dotacji kredytowych z budżetu państwa. Przede wszystkim, trzeba być beneficjentem programu.

Według wytycznych skonstruowanych przez rząd, o kredyt z dopłatą z budżetu państwa mogą starać się rodziny, oboje małżonkowie. Na kredyt hipoteczny udzielony na preferencyjnych warunkach mogą jednocześnie liczyć osoby samotnie wychowujące co najmniej jedno małoletnie dziecko, albo dziecko bez względu na jego wiek, na które pobierany jest zasiłek pielęgnacyjny, bądź dziecko do ukończenia przez nie 25 roku życia, uczące się w szkołach.

Beneficjent programu jednocześnie nie może być stroną innej umowy o kredyt preferencyjny, ani aktualnie, ani w przeszłości. To podstawowe wymogi, jakie stawia państwo beneficjentom programu „Mieszkanie dla Młodych”.

Kalkulator wysokości dofinansowania w programie Mieszkanie dla Młodych powie nam dodatkowo, czy na daną nieruchomość możemy otrzymać kredyt preferencyjny oraz w jakiej wysokości otrzymamy dofinansowanie z programu MdM.

Kalkulator jest bardzo prosty w budowie, dzięki czemu jego obsługa jest bardzo łatwa. Wystarczy w nim podać typ nieruchomości – dom lub mieszkanie, jej powierzchnię użytkową oraz wartość nieruchomości i lokalizację – województwo i miasto. Po wpisaniu tychże informacji kalkulator da nam odpowiedź, czy możemy starać się o kredyt w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”.

Na stronie Najlepszy-Kredyt.net korzystamy z plików "cookies" po to, aby dostosować stronę do preferencji odwiedzających, wyświetlać reklamy naszych partnerów, ułatwić nawigację po stronach oraz zapewnić skuteczność procedur bezpieczeństwa. Możesz zarządzać ustawieniami cookies w każdej przeglądarce