Getin Bank zwycięża w hipotekach jako najlepszy bank

Getin Noble Bank otrzymał pierwsze miejsce w rankingu banków hipotecznych, według Comperia.pl. Analitycy docenili ofertę kredytową banku oraz elastyczne podejście do klienta.

Zespół serwisu Comperia.pl miał za zadanie znaleźć najlepszego banku hipotecznego w drugiej połowie 2012 roku. Analitycy oceniali banki pod względem elastyczności oferty, przyznając punkty w kilkunastu kategoriach, m.in. liczby walut kredytowych, maksymalnego okresu kredytowania, czy minimalnego czasu pracy niezbędnego do udzielenia kredytu. Dodatkowe punkty doliczano bankom realizującym program “Rodzina na swoim” oraz obecnym w rankingu TOP 5 kredytów hipotecznych za 2012 rok.

Getin Noble Bank zwyciężył w rankingu, zdobywając 9,5 pkt. W ten sposób Bank powtórzył sukces z ostatniego rankingu za pierwsze półrocze 2012 roku, w którym także uzyskał pierwszy wynik na rynku. GB został pozytywnie oceniony w wielu kategoriach, wskazujących elastyczne podejście do Klienta.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Na stronie Najlepszy-Kredyt.net korzystamy z plików "cookies" po to, aby dostosować stronę do preferencji odwiedzających, wyświetlać reklamy naszych partnerów, ułatwić nawigację po stronach oraz zapewnić skuteczność procedur bezpieczeństwa. Możesz zarządzać ustawieniami cookies w każdej przeglądarce